Франция завърши при 1:1 с Босна и Херцеговина в двубой от Група D на световните квалификации в зона Европа.

Един Джеко откри резултата за гостите, водени от Ивайло Петев в 36-ата минута, но само четири по-късно завърналият се в Атлетико (Мадрид) с трансфер от Барселона Антоан Гризман изравни за Франция.

В началото на втората част (51') "петлите" останаха с човек по-малко заради директен червен картон на Жул Кунде.

След час игра Франция имаше претенции за дузпа за падане на Килиан Мбапе в наказателното поле, но реферът подмина ситуацията. До края на полувремето гол не падна и Босна и Херцеговина открадна много ценна точка.

Франция остава лидер в класирането с 8 точки от 4 мача, докато Ивайло Петев и компания са четвърти с две.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

ФРАНЦИЯ - БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА 1:1
0:1 - Един Джеко (36), 1:1 - Антоан Гризман (40)

ФранцияФРАНЦИЯ: Лорис, Кунде , Варан, Кимпембе, Дин, Верету (53 Дюбоа), Погба, Лемар (46 Чуамени), Бензема ( 76 Марсиал), Гризман  (76 Коман), Мбапе ( 90 Диаби)

Босна и ХерцеговинаБОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА: Шехич, Саничанин, Ахмедходжич, Хаджидунич, Колашинац (54 Чивич), Цимирот (72 Лончар), Пянич, Хаджиахметович , Сушич ( 64 Ципетич), Джеко , Демирович (72 Превляк)