Унгария победи Ейре с 2:1 в европейска квалификация за младежи до 21 години. Домакините вече бяха загубили шансове за класиране, но въпреки това играха за честта си. Ирландците пък трудно ще изместят Турция от второ място, което би ги пратило на плейофи. Футаш откри за унгарците след четвърт час игра, а Ковач покачи в 28-ата минута. Гостите върнаха едно попадение след точно изпълнена дузпа от Брейди в 40-ата минута.

Международният рефер Ивайло Стоянов ръководи мача в град Кечкемет. Асистенти на арбитъра от Петрич, популярен още и като Иво Сватбата заради участието си в едно популярно шоу, бяха благоевградчанинът Крум Стоилов и габровецът Николай Петров. Четвърти арбитър беше Вихрен Манев. В другия мач мач от групата лидерът Италия смаза Лихтенщайн със 7:0.