Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Българският национал Ивелин Попов вкара гол за Спартак (Москва) в мача от третия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу ПАОК. Срещата в Солун обаче завърши с успех за бившия тим на Димитър Бербатов с 3:2.

Първото полувреме бе истинско зрелище, което предложи 5 попадения и голям обрат. Попето изведе руския тим напред още в 7-ата минута, след като получи пас пред наказателното поле от Зобкин и с хубав удар прониза стража на домакините.

В 17-ата минута Спартак вкара втори гол. Адриано намери Куинси Промес, който бе точен.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Само за 15 минути обаче ПАОК стигна до пълен обрат. Прийович от дузпа намали изоставането, а Лимниос изравни в 37а-ата минута. 60 секунди преди края на първото полувреме Пелкас се възползва от пас на Матос и направи обрата пълен.

Ивелин Попов бе заменен от Тимофеев в 64-ата минута, а в 71-ата Промес пропусна дузпа, с която можеше да изравни резулатат. Въпреки това шансовете на Спартак са живи за реванша с Москва, след като тимът успя да вкара два гола на чужд терен.