Ивелин Попов донесе точката за Кубан при равенството 1:1 с Динамо (Москва) в мач от 21-ия кръг на руската Висша лига. Капитанът на националния ни отбор беше точен в 73-ата минута, когато засече центриране на Роман Бугаев отляво. За него това бе трето попадение от началото на сезона.

Попето записа цял мач, в който игра рамо до рамо със Станислав Манолев. За защитника пък това бе дебютна среща, в която започна като титуляр. Попадението за гостите от Москва бе дело на Кевин Курани. Бившият национал на Германия вкара малко преди почивката от границата на малкото поле.

Благодарение на победата краснодарци събраха 25 точки и вече са девети. Московчани пък пропуснаха да излязат втори и с 38 т. остават четвърти. Лидер с мач по-малко и 43 т. актив е Локо (Москва).