Опитай късмета си с БЛИЦ ГЕЙМ!

Българският национал Ивелин Попов спечели първия си трофей в Турция. Заедно с Газиантепспор той взе Спорт Тото Къп, след като на финала беше постигнат успех с 3:1 над Ордуспор.

Попов остана на терена до 90-ата минута, когато беше заменен от Туфан Келечи. Ченк Тосун откри резултата за Газиантепспор в 19-ата от дузпа.

Хакан Йозмерт изравни 38-ата. Тимът на Ивелин Попов стигна до успеха в последните 10 минути. Ченк Тосун вкара второто си попадение в мача в 82-ата минута, а три минути преди края Марек Сапара подпечата победата на Газиантепспор.

Спорт Тото Къп е турнир, който се е провеждал през 60-те години на ХХ в. През този сезон той беше възстановен, като в него участват отборите от втората половина на таблицата. Газиантепспор печели трофея за първи път в историята си.