Българският национал Ивелин Попов игра цял мач при загубата на Газиантепспор като гост на Генчлербирлиги с 0:1 в среща от 24-ия кръг на турското първенство.

Още в 16-ата минута бившият капитан на Литекс можеше да вкара, но ударът му излезе в аут. Пет минути преди края на мача Попов получи пас от дясното крило, но ударът му с глава бе слаб и не затрудни вратаря на гостите Рамазан. Единственото и победно попадение за домакините вкара Октай в 80-ата минута след пас на Башкент в коридор.

След загубата Газиантепспор остава над зоната на изпадащите на 15-о място с 26 точки и 5 пункта преднина пред 16-ия Карабюкспор. Генчлербирлиги пък е на четвърта позиция с 40 точки. Лидер с 50 пункта е Галатасарай, следван от Фенербахче с 48 и Бешикташ с 45.