Ивелин Попов вкара първото попадение за Газиантепспор за успеха с 2:0 над Генчлербирлиги в мача за Спорт Тото Къп. За българския национал и съотборниците му това беше втора поредна победа след тази над Анталияспор с 3:1 преди дни.

Попов започна титуляр при гостуването в Анкара и остана на терена до 76-ата минута, когато бе заменен от Ташкин Галиш. Българинът откри резултата в 25-ата минута, а в 37-ата съотборникът му Марек Сапара оформи крайното 0:2.

Във временното класиране на Група "B" Газиентепспор е лидер с 9 точки, колкото има и втория Анталияспор. Веселин Минев и съотборниците му също постигнаха успех днес – 1:0 над Кайзериспор. Българският защитник беше титуляр за гостите от Анталия и остана на терена до последния съдийски сигнал.