Бившият бранител на “Левски” Веселин Минев беше изгонен в 17-ата минута при равенството 2:2 между Анталияспор и Генчлербирлий в среща от 23-ия кръг на турската Сюперлиг. Българинът получи жълт картон в 15-ата минута, а след още две вече напусна игра след втори жълт и респективно червен картон. Въпреки ранното изгонване Анталияспор пропусна победата, след като допусна изравняване в последните секунди.
Бразилецът Тита откри резултата в 13-ата минута, но в последната минута на първата част Хуршут Мерич изравни от дузпа. В средата на втората част и гостите останаха с човек по-малко, след като Джем Джан също бе изгонен за втори жълт картон. Осем минути преди края Неджати Атеш даде преднина на Анталия, но минута преди края Ерве Тюм успя да донесе точка на Генчлербирлиги. С разделените точки Анталия заема десето място с 28 точки, съперникът е четвърти с 37./БЛИЦ