Нюкасъл трябваше да прави обрат, за да си тръгне с трите точки от гостуването на Уулвърхямптън в мач от четвъртия кръг на Висшата лига. "Свраките" се наложиха над "вълците" с 2:1.

През първото полувреме Лемина даде аванс за домакините в 36-ата минута.

След почивката гостите вдигнаха оборотите и правеха всичко възможно, за да стигнат до победата.

Това даде резултат в 75-ата минута Фабиан Шер със страхотен шут и щастлив рикушет възстанови равенството.

Само 5 минути по-късно и Харви Барнс пробва своя късмет с далечен изстрел по посока вратата на "вълците", като беше изключително точен, носейки пълния обрат за тима си.

До края домакините бяха по-активните и търсещите нов гол и да измъкнат поне точката, но вратарят на гостите спаси тима си.

Така в класирането Нюкасъл се изкачи до трето място с 10 точки, докато Уулвс остава в зоната на изпадащите на 18-а позиция с 1 пункт.

В следващия кръг "свраките" гостуват в Лондон на Фулъм, докато "вълците" имат визита на Астън Вила.