ИГРАЙ БЛИЦ ГЕЙМ 1 – ТУК!

Испания разочарова в последната си контрола преди Световното първенство по футбо и победи трудно с 1:0 друг участник на Мондиала - Тунис.

Мачът се игра в Краснодар, а домакините направиха жест към "ла фурия" и изрисуваха огромен бик (символ на Испания) в центъра на терена, но вместо да убедят с игра, испанците трепериха през първата част, когато Тунис пропусна да вкара два гола след удари на Саси и Слити.

През втората част испанците натиснаха, но се отчетоха само с един по-сериозен пропуск на Давид Силва, за да се стигне до 85-ата минута, когато резервата Яго Аспас донесе победата.

Испания стартира Мондиала с дерби с Португалия на 15 юни (21:00 часа), докато Тунис ще има три дни повече преди да излезе срещу Англия на 18 юни (21:00 часа).