Българският футболист Филип Кръстев влезе като резерва за Лос Анджелис ФК при равенството 1:1 като гост на Ванкувър Уайткепс в последния мач от редовния сезон на МЛС.

Бившият халф на Славия и Левски се появи в игра в 75-ата минута, когато зае мястото на Тимъни Тилман. В този момент крайният резултат вече беше оформен.

Денис Буанга даде аванс на гостите в 34-ата минута, а Али Ахмед изравни в 58-ата. Ванкувър можеше да стигне до победата, но Раян Гоулд пропусна две дузпи. Първата в 16-ата минута, а втората в 75-ата.

Лос Анджелис ФК завърши редовния сезон на трето място в Западната Конференция с 52 точки и предстои да научи името на съперника си в плейофите. Ванкувър Уайткепс приключва на шесто място с 48 точки и също допълнително ще разбере съперника си в елиминационната фаза.