ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Страхотен гол падна в Португалия. Aтакуващият полузащитник на Спортинг (Лисабон) Нуно Сантош отбеляза едно от най-красивите попадения от началото на 2023 година.

Впечатляващото изпълнение на 28-годишния футболист падна в мача на "лъвовете" срещу Боавища от 24-ия кръг на поргугалското първенство. Сантош се разписа в 17-ата минута за 1:0 с един от най-сложните удари - "рабона". Играчът на Спортинг успешно кръстоса краката си и нанесе точен изстрел, опъвайки мрежата на гостуващия тим. Домакините, които са четвърти в класирането, спечелиха срещата с 3:0.

Топ Коефициенти за Всички Мачове Всеки Ден!

Страхотният гол на Нуно Сантош логично стана хит в социалните мрежи и играчът на Спортинг заслужено обира овациите на футболните запалянковци по цял свят.

В последните години още няколко футболисти са вкарвали попадения с финта "рабона" - Ерик Ламела (неведнъж), Maрио Балотели и Еран Захави.