Ашил Уебо вкара два гола за Камерун при обрата за 3:1 над Кения като гост в контролна среща, която за “неукротимите лъвове” се явява подгряващ мач преди участието на тима на купата на Африканските нации.

Камерун увеличи на 8 срещи серията си без загуба, въпреки че допусна гол в 20-ата минута, когато Джеймс Ситума откри за Кения.

Играещият за Майорка Уебо изравни 8 минути преди почивката, а 11 минути след интервала даде аванс на тима си. Две минути по-късно Мохамаду Идрису от германския Фрайбург вкара третия гол за “неукротимите лъвове”.

Утре Камерун трябва да пристигне в Ангола за участието си на турнира за купата на Африканските нации, а първият мач на тима е в сряда. Тогава в двубой от Група “D” тимът на Пол Льо Гуен се изправя срещу Габон./БЛИЦ