Българският национал Георги Сърмов игра цял мач за Касъмпаша при загубата с 1:3 в гостуването срещу Фенербахче от 23-ия кръг на турската Суперлига.

Гостите от истанбулския квартал Бейоолу можеха да откраднат точка, след като резултатът бе равен до последната 90-а минута, но не издържаха на финалния щурм на „фенерите”.

Калу Уче откри резултата в полза на Касъмпаша още във 2-ата минута от дузпа, а Пиер Уебо изравни в 60-ата минута – 1:1. В последната 90-а минута и домакините получиха право да изпълнят дузпа, реализирана хладнокръвно от Емре Бельозоглу за 2:1. След това пък в четвъртата минута от добавеното време на срещата Муса Соу оформи крайното 3:1 на празна врата буквално в последната ситуация, след като вратарят на гостите Андреас Исаксон бе отишъл в противниковото наказателно поле за изпълнение на корнер.

След успеха си Фенербахче се върна на второто място с 40 точки и на 3 от лидера Галатасарай, който обаче е с мач по-малко и утре посреща Ордуспор. Касъмпаша е седми с 33 пункта.