Кайзериспор победи Касъмпаша с 2:1 като гост в първи мач от 32-ия кръг на турската Суперлига. Българският национал Георги Сърмов не игра за домакините заради контузия. Все още не се знае естеството на травмата на нашия халф, както и колко време ще пропусне той. Гостите поведоха още в 7-ата минута с гол на Юлмаз. Босненецът Ибричич (84) изравни секунди, след като се появи в игра. Бразилецът Бобо обаче донесе победата на Кайзериспор с гол в 89-ата минута.

Домакините доиграха мача с 10 с души след изгонването на Екер в 83-ата минута. Срещата премина под диктовката на Касъмпаша, но нападателите се скъсаха да пропускат. Тимът на Сърмов е шести в класирането с 47 точки, Кайзериспор е с две повече. Лидер и шампион е Галатасарай с 68. В друг мач от днес Газиантеп и Елазъгспор завършиха 1:1.