Един от съперниците на Лудогорец в група „А” на Шампионската лига ПСЖ спечели минимално с 1:0 при визитата си на Лил в среща от 11-ия кръг на френската Лига 1.

Парижани доминираха и Анхел Ди Мария и Единсон Кавани пробваха късмета си с удари от различни дистанции, а аржентинецът дори пропусна веднъж сам срещу вратаря. Ди Мария вкара и гол през първата част, но той бе отменен заради игра с ръка.

След почивката Единсон Кавани (65) вкара победния гол за шампионите, възползвайки се от пас на Ди мария. В 82-ата минута Санкаре изпусна чудесен шанс да изравни, но пропусна.

С успеха си ПСЖ се изкачи на второ място във временното класиране с 23 точки преди останалите срещи от кръга. Лидер е Ница с 26 точки, а Монако е трети с 22 точки. Лил заема 16-а позиция с 10 точки.