Кайзерслаутерн сътвори зрелищен обрат от 0:2 до 3:2 срещу Мюнхен 1860 в първия си мач за сезона във Втора Бундеслига. Домакините на "Фриц Валтер Щадион" губеха с два гола на почивката и бяха останали с човек по-малко на терена, но въпреки това успяха да измъкнат победата през втората част.

Още в 20-ата минута "лаутерите" останаха в намален състав, след като вратарят Сипел игра с ръка извън наказателното поле и получи директен червен картон. Само шест минути по-късно гостите се възползваха от численото си преимущество и поведоха в резултата като Окотие стреля от труден ъгъл, но след рикошет в Хайнц топката се озова във вратата - 0:1. В 33-ата Окотие удвои преднината на Мюнхен 1860 - 0:2.

През втората част обаче Кайзерслаутерн показа страхотен дух и обърна нещата в своя полза. Головете за крайното 3:2 вкараха Сърджан Лакич на два пъти, както и резервата Филип Хофман.