Хановер 96 победи с 2:1 като гост Щутгарт в мач от 23 кръг на Бундеслигата в Германия. Успехът е изключително важен за гостите, които са на последно място в класирането със 17 точки, но се приближиха само на 4 точки от мястото, даващо право на участие в бараж. Това бе първа победа за Хановер 96 след пауза от три месеца. За последно тимът надви Инголщад с 4:0 на 28 ноември 2015 година. От тогава последва ужасен период с осем поредни загуби, който приключи днес. Всъщност, домакините от Щутгарт поведоха в резултата с 1:0 след гол на Вернер в 18-ата минута и изглежда серията от поражения за гостите беше на път да продължи. Кристиян Шулц вкара два гола и донесе успеха за Хановер 96. Той се разписа в 32-ата минута за 1:1 и в 83-ата минута.

Резултати, програма и класиране в Германия - ТУК !!!