Българският нападател Костадин Хазуров донесе точка за Лиерс, който завърши 1:1 у дома срещу Локерен в мач от 25-ия кръг на белгийската Про лига.

Гостите от Локерен поведоха в 17-ата минута с гол на Коен Пеерсонс, а в 67-ата минута останаха и с човек повече на терена, след като Ибрахим Аю си изкара директен червен картон. Въпреки това Лиерс изравни в 74-ата минута, когато Хазуров вкара за 1:1. Малко след гола на Хазуров Мокулу Тембе от гостите също беше изгонен.

След равенството Лиерс събра 20 точки и заема 14-о място във временното класиране, на само точка от опасната зона. Локерен е на трета позиция с 44 пункта. Хазуров има 9 гола от началото на сезона и е на 12-о място в листата на голмайсторите.