Лиерс и Стандарт (Лиеж) завършиха 0:0 в първи мач от втория кръг на белгийската Про лига. Головите положения бяха малко и малобройната публика щеше да заспи от скука. Феновете се раздвижиха само в 26-ата минута, когато нападателят на домакините Бекое бе изгонен за удар без топка срещу съперник. Въпреки че играха близо 70 минути с 10 души, футболистите си Лиерс удържаха точката срещу един от фаворитите за шампионската титла. Българският нападател Костадин Хазуров започна като титуляр за домакините и игра до 64-ата минута, когато бе сменен от Елгабас. В 30-ата минута бившият нападател на ЦСКА, Пирин и Миньор получи жълт картон заради протест срещу съдийско решение.

В първия кръг Костадин Хазуров и съотборниците му загубиха гостуването си на Гент с 0:2. Това беше официален дебют за българския нападател, който премина в клуба преди няколко седмици. Мачът се игра на стадион "Отенщадион" пред 11 хиляди души, а попаденията за домакините вкараха Арбейтман в 19-ата и 77-ата минута. Хазуров игра цял мач, но нямаше късмет да се разпише. Българинът се превърна в основен голмайстор на “жълто-черните” по време на лятната подготовка.