Лиерс отпадна от турнира за Купата на Белгия, след като загуби с 0:2 гостуването си на Вестерло от 1/16-финалите. Домакините предрешиха рано-рано изхода на срещата, след като още до 9-ата минута вече водеха с 2:0. Първо Ван Беле откри, а после Гоор бе точен от дузпа и осигури комфортна преднина на Вестерло. Тимът обаче остана с 10 души в 45-ата минута, когато Вандерберг бе изгонен с червен картон.

Българският нападател Костадин Хазуров влезе като резерва за Лиерс веднага след почивката, но изкара само десет минути на терена. Бившият футболист на ЦСКА, Литекс, Пирин и Миньор бе повален грубо в наказателното поле на Вестерло в 54-ата минута. Хазуров получи контузия и бе принудително заменен от Бекое в 55-ата минута. Ока пък пропусна дузпата за Лиерс в 56-ата минута.