Българският нападател Костадин Хазуров вкара 2 гола за Бней Сахин при разгромната домакинска победа срещу израелския шампион Ирони Кирият Шмона с 5:0 в мач от 33-я кръг на първенството.

Хазуров игра цял мач и има основна заслуга за изразителняи успех на своя тим. Българинът даде аванс на Бней Сахин още във 2-ата минута, а в 47-ата минута Ради покачи на 2:0. В 67-ата минута Костадин Хазуров отбеляза своето второ попадение в срещата за класическото 3:0. Хазуров спечели дузпа за Бней Сахин в 78-ата минута, а наказателният удар бе реализиран от Ради в 80-ата минута за 4:0. В 85-ата минута, когато Костадин Хазуров подаде към Кадуси, който оформи крайното 5:0.

След тази победа Бней Сахин запази шансовете си за участие в евротурнирите, след като се намира на четвърта позиция във временното класиране с актив от 50 точки и е само на една от втория в класирането Апоел (Тел Авив).