Бившият футболист на “Левски” Николай Димитров-Хичо отбеляза втория гол при победата на Касъмпаша с 2:0 като гост на Коняспор. Двубоят беше първи полуфинал за класиране в турската Суперлига. Другият гол бе дело на Адем Баюк. Димитров беше сменен веднага след като отбеляза гола, а другият българин в състава на гостите - Георги Сърмов, игра цял мач.

Първото полувреме не предложи попадение на зрителите, а Хичо получи жълт картон още в 9-ата минута. В 74-ата Адем Баюк откри резултата за Касъмпаша, а в 84-ата Димитров оформи крайното 0:2. Победата дава голямо предимство на гостите преди реванш. При класиране за финала Димитров и съотборниците му ще се изправят срещу победителя от другия полуфинал между Аданаспор и Ризеспор. Адана взе победа с 3:1 в първия двубой.