Николай Димитров игра цял мач за Урал, който спечели с 1:0 при визитата си на Динамо (Москва) в среща от втория кръг на руската Премиер лига.

Победното попадение за гостите беше дело на Гиорги Чантурия (89), който се опита да центрира от ъгъла на наказателното поле, а топката мина през куп от играчи и изненада вратаря Антон Шунин. Иначе домакините доминираха през целия мач и в 12-ата минута техен гол на Антон Соснин бе отменен заради засада.

Динамо заслужаваше да вземе поне точка, но в последните секунди Вандерсон отправи удар с глава и топката срещна гредата. Така московчани останаха без победа и след да кръга имат една точка. Урал събра вече 4 точки, отреждащи му четвърто място във временното класиране.