Нова загуба претърпя Касъмпаша, която е пета за отбора в седем мача в турското първенство. Бившите футболисти на Левски Георги Сърмов и Николай Димитров играха при поражението с 1:3 при гостуването на Анталияспор. Георги Сърмов игра цял мач и бе оценен с две звезди за представянето си, а Димитров се появи на терена в 61-ата минута на мястото на Йекта и бе оценен по същия начин.

Ерсен Мартин откри резултата в полза на гостите в 9-ата минута след пас на Бебе, но грешка в защитата в 40-ата минута позволи на бразилеца Тита да изравни. Вейсел намери Керем от Анталия, който прониза за втори път вратаря Ертач. Бразилецът Тита направи 3:1 в 71-ата минута, а Касъмпаша е твърдо на последно място с 2 точки./БЛИЦ