Бившият български национал Николай Димитров-Хичо започна с гол новия сезон в руската Премиер лига. 29-годишният халф се разписа за Урал при домакинското равенство 1:1 с Ростов в мач от първия кръг.

Димитров игра цял мач за тима на Александър Тарханов. Той откри резултата в 41-ата минута. Хичо беше точен от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на бранител на гостите.

Второто полувреме предложи повече атаки от страна на Ростов. Към наказателното поле на Годзюр следваха центрирания от двата фланга. При поредната възможност гостите изравниха резултата в 60-ата минута чрез Александър Гацкан в 60-ата минута. До края на мача тимът на Тарханов взе инициативата, но въпреки честите си атаки не успя да стигне до победен гол.