Бившият играч на “Левски” Николай Димитров – Хичо реализира два гола при победата на Касъмпаша с 3:0 като гост срещу Денизлиспор в среща от 3-ия кръг на турската втора дивизия. Крилото откри резултата в 53-ата минута, а три минути преди края оформи крайното 3:0. Между двете попадения на Димитров се разписа Озгур Окал в 82-ата минута. Хичо не получи повиквателна от националния селекционер Михаил Мадански за
предстоящата контрола с Украйна на 7 октомври и последната европейска квалификация с Уелс на 11-и.

Това е първа победа за тима на Димитров и Георги Сърмов от началото на сезона след двете равенства в първите два кръга. Хичо бележи във втори пореден мач и вече има три попадения от началото на сезона. След успеха Касъмпаша направи скок от 15-о на 4-о място в класирането, като вече е с 5 точки. С 2 повече е лидерът Болуспор./БЛИЦ