Николай Димитров - Хичо отбеляза своя 8-ми гол в турското първенство по време на мача между Манисаспор и Аданаспор от поредният кръг на турската лига 1, който завърши с успех за домакините с 2:1.

С тази важна победа тимът на българския футболист се изкачи над линията на застрашените отбори. Хичо отбеляза първия гол в 25-ата минута. Той се възползва от избита топка при статично положение, и с неспасяем удар от 30 метра прати кълбото в мрежата на Адана.

Ники изигра важна роля и за втория гол на домакините в 64-ата минута. Той проби по дясното крило, финтира бранител на гостите, след което центрира остро към Йегин, като за последния не остана друго освен да отбележи за 2:0.

Адана върна едно попадение в 87-ата от дузпа, чрез Безера, но този гол на беше достатъчен за обрат и домакините се поздравиха с успеха.