Резервата Глен Мъри се превърна в герой за Брайтън при победата с 3:1 след продължения над Уест Бромич за ФА Къп. 35-годишният ветеран вкара и двата в допълнителните 30 минути, но първото от тях е обект на коментари и забавления със сексуални препратки в социалните мрежи.

Причината е, че Мъри се разписа, след като при рикошет топката се удари в пениса му и след това се озова в мрежата. Попадението падна в 14-ата минута на продълженията, само три минути след появата на ветерана в игра.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

„Е, това ме събуди от дрямката по време на този скучен мач. Глен Мъри просто вкара пениса си“, написа Кайл Уайт в „Туитър“.

„Обичам пениса на Глен Мъри“, добави друг потребител на социалната мрежа.

Кейтлин Уотсън продължи сексуалните препратки към гола на ветерана: „Мъри, добър изстрел от пениса.“