Хъл Сити се класира за най-скъпия мач във футбола - финалния плейоф за влизане във Висшата лига, след успех с 2:0 като гост на Милуол в полуфинална среща-реванш от Чемпиъншип.

Първата среща завърши 0:0, но „тигрите“ наложиха волята си във втората.

Мохамед Белуми се разписа в 64-ата минута, а четвърт час след това Джо Гелхард сложи точка на спора.

Хъл Сити ще се изправи на Уембли срещу победителя от двойката Саутхемптън - Мидълзбро. Първата среща завърши без попадение, а „светците“ са домакини в реванша във вторник вечер.