Хъл Сити счупи каръка и в мач от 11 кръг на Висшата лига се наложи с 2:1 като домакин на Саутхемптън. Така „тигрите“ спряха серията си от шест поредни загуби и осем срещи без победа в английския елит.

Чарли Остин даде аванс на „светците“ още в шестата минута, когато се разписа от дузпа. Наказателният удар беше отсъден за фаул на Къртис Дейвис срещу Мая Йошида.

Роберт Снодграс изравни в 61-ата минута, когато в наказателното поле засече ниско центриране на Сам Клъкас. Две минути по-късно Майкъл Доусън вкара победното попадение за „тигрите“, след като с глава продължи към вратата центриране на Снодграс от фаул.

Въпреки тази победа Хъл Сити остана на 18-о място и е под чертата, но вече има 10 точки, колкото и 17-ият Уест Бромич. Саутхемптън е 10-и с 13 точки.