Норвегия смаза Армения с 9:0 в приятелска среща, изиграла се в Осло. Голямата звезда на норвежците Ерлинг Холанд се разписа на два пъти преди почивката, два гола добави и Джошуа Кинг, а с един се отчете Кристиан Торствед.

Мачът не започна никак добре за гостите и в 17-ата минута Арман Ховханися си изкара директен червен картон. Поради неофициалния характер на мача обаче той беше моментално заменен и двата отбора продължиха в пълен състав.

В средата на първата част Холанд се разписа за 1:0, а пет минути по-късно Кинг удвои преднината на Норвегия (2:0). Секунди по-късно Торствед направи резултата класически (3:0), а в 34-тата минута Кинг покачи до 4:0 с втория си гол в мача. До почивката и Холанд се разписа за втори път за 5:0.

През втората част Кинг оформи хеттрика си в 59-ата минута за 6:0, след което в 80-ата минута Матс Дели също записа името си сред голмайсторите (7:0).

Камо Ховханисян си отбеляза автогол в 86-ата минута за 8:0, а крайния резултат оформи Александър Сьорлот в добавеното време на срещата (9:0).