Защитникът на Левски Хосе Кордоба игра цял мач за Панама при победата с 2:1 като гост на Кюрасао в мач от група „А“ на Лига „А“ от Лигата на нациите на зона КОНКАКАФ.

Йоел Барсенас откри резултата за „каналджиите“ в 29-ата минута, а в 77-ата асистира за попадението на Хосе Родригес. Ранхело Янга реализира почетния гол за Кюрасао в петата минута на добавеното време.

Така Панама продължава без загуба в Лигата на нациите и с актив от седем точки след три изиграни мача заема второ място в група „А“. Лидер е Тринидад и Тобаго с 9 т. Трети е Мартиника с шест.

В сряда на Хосе Кордоба и съотборниците му предстои домакински мач срещу Гватемала, която е четвърта в групата с четири точки, след като рано тази сутрин загуби с 2:3 като гост на Тринидад и Тобаго.