Киево и Фиорентина завършиха 0:0 в мача си от 36-ия кръг на италианската Серия „А”.

Гостите от Флоренция бяха фаворити в срещата, но не създадоха кой знае колко много положения. И двата тима удариха по една греда през втората част. В 52-ата минута Мауро Сарате от гостите изпълни пряк свободен удар, а топката срещна напречната греда. Кълбото обаче не излезе, а се върна към вратарското поле, където Алонсо направи непростим пропуск.

В 59-ата минута вратарят на Фиорентина Чиприан Татарушану имаше късмет, след като Никола Ригони отправи шут от далечна дистанция, а топката срещна лявата греда.

След равенството Фиорентина е пети с 60 точки и на 4 от четвъртия Интер, който е с мач по-малко. Киево е на осма позиция с 49 точки.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!