Киево загуби у дома от Сиена с 0:1 и отпадна още във фазата на четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия. Българинът Радослав Кирилов влезе в игра за домакините в 85-ата минута на мястото на финландеца Хетемай.

Първото полувреме премина в скучно темпо и двата тима не успяха да си отбележат гол. След почивката в 52-ата минута за гостите в игра се появи таранът Матиа Дестро, който донесе победата за своя тим. Само две минути престой на терена бяха нужни на Дестро, който вкара топката в мрежата за 0:1. В 64-ата минута Сиена остана с човек по-малко на терена, след като Паоло Гроси беше изгонен. С човек по-малко гостите удържаха крехкия си аванс и изхвърлиха „летящите магаренца” от турнира.

На полуфиналите Сиена ще срещне победителя от четвъртфинала между Наполи и Интер, който ще се играе тази вечер от 21:45 часа на стадион „Сан Паоло” в Неапол.