Халфът на Ливърпул Адам Лалана призна, че мениджърът на тима Юрген Клоп и някои от футболистите крещели помежду си в съблекалнята на полувремето в драматичния сблъсък срещу Сток Сити в полуфинален реванша от турнира за Купата на Лигата.

Мърсисайдци загубиха с 0:1 в редовното време и продълженията, след като бяха спечелили със същия резултат в първия мач като гости. След това Ливърпул спечели с 6:5 след дузпи и се класира за финала.

"Играхме много лошо през първото полувреме. На полувремето си разменихме остри реплики. Имаше викове от мениджъра и между нас футболистите. Трябваше ни промяна и мисля, че заиграхме по-добре през второто полувреме. Запазихме хладнокръвие в най-важния момент - при дузпите", сподели Лалана пред "Мирър".

Съперник на Ливърпул във финала ще е Манчестър Сити, който победи у дома Евертън с 3:1 и го елиминира с общ резултат 4:3. Спорът за трофея ще бъде на 28 февруари в Лондон на "Уембли".