Сандеция (Нови Сонч), където се подвизават Алекс Колев и Пламен Крачунов, загуби с 0:2 гостуването си на шампиона на Полша – Легия (Варшава).

Новакът в елита игра почти цял мач с намален състав, след като Гжегож Баран получи червен картон още в 21-ата минута. Минути след това на терена като резерва влезе Крачунов.

Алекс колев пък също започна като резерва и влезе в игра в началото ан второто полувреме.

Въпреки намаления състав Сандеция удържа равенството до 71-ата минута, когато шампионите най-после успяха да пробият защитата чрез Каспер Хамалайнен. В добавеното време на мача Михал Кухарчик сложи точка на спора с второ попадение за Легия.

Сандеция заема 12-о място с 2 точки, а Легия има 4 и се изкачи на 7-ата позиция.