Българският национал Илиян Стоянов-Коловати игра цял мач за Санфрече Хирошима при победата с 2:1 над Урава Ред Даймъндс в мач от 23 кръг на японската Джей Лига.

Тимът от Хирошима откри резултата в 26-ата минута с гол на Томоаки Макино, а в 43-ата удвои с попадение на Кошиваги Йосуке. В 69-ата гостите намалиха чрез Маркос Тулио Танака.

Победата изкачи Санфрече Хирошима на четвърто място в класирането с 37 точки, първи е Кашима Антлърс с 47, а втори Кавазаки Фронтале с 39. Урава е седми с 34 точки./БЛИЦ

Предстоящи
В неделя: Гамба Осака – Нагоя Грампус, Кашима Антлърс – ФК Токио, Кавазаки Фронтале – Монтедио Ямагата
В понеделник: Оита Тринита – Висел Кобе

КЛАСИРАНЕ: 1.КАШИМА АНТЛЪРС 47, 2.Кавазаки Фронтале 39, 3.Шимицу Ес-Пулс 39, 4.Санфрече Хирошива 37, 5.Албирекс Нийгата 36 и др.