Коринтианс и аржентинския Бока Хуниорс се класираха за четвъртфиналите на Копа Либертадорес.

Бразилците постигна домакинска победа с 3:0 срещу еквадорския Елемек с попадения на Фабио Сантос още в осмата минута, на Паулиньо в 65-ата и на Алекс четири минути преди края. Първата среща завърши при резултат 0:0. В следващия кръг Коринтианс ще срещне своите сънародници от Васко да Гама.

Бока Хуниорс спечели с 3:2 навън срещу Унион Еспаньола и с общ резултат 5:3 също се класира за четвъртфиналите в турнира. Инсауралде откри резултата за гостите в 25-ата минута, а Муше удвои в 50-ата. Пинеда върна един гол за Унион, но само 7 минути по-късно Рикелме направа 1:3 и реши изхода на двубоя. Хайме вкара в 70-ата минута и направи почетна загубата на чилийците.