Коринтианс отстъпи лидерската си позиция в класирането в Бразилия, след като загуби от Интернасионал с 2:3 в среща от 25-ия кръг. Резултатът бе открит от Тинга в 29-ата минута, но Жорже Енрике възстанови равенството в 64-ата. Домакините отново излязоха напред в резултата в 77-ата минута с попадение на Александро, но Бруно Сезар от дузпа отново възстанови равенството в 90-ата минута. Преди това Неи от състава на Интернасионал и Пауло Андре от Коринтианс бяха изгонени. В даденото от съдията добавено време Андрезиньо донесе успеха на домакините за крайното 3:2.

Флуминензе се възползва от ситуацията и оглави таблицата след успех с 2:1 над Витория. Конка откри резултата в 57-ата минута, Енрике изравни в 62-ата, но Родригиньо в 63-ата донесе успеха на гостите.
Така след този кръг Флуминензе е начело в класирането с актив от 48 точки пред Коринтианс с 47, но и мач по-малко. Третото място е за Крузейро с 44 точки./БЛИЦ