Вратарят на Рексъм Роб Лейнтън беше откаран в местната болница, след като изпадна в безсъзнание в съботния мач срещу Бромли. Срещата от петото ниво на футбола в Англия завърши 1:1.

Безобиден на пръв поглед сблъсък между 31-годишния вратар и играч на съперника остави Лейнтън на земята. Медицинският щаб незабавно влезе на терена, а на футболистите на двата отбора им беше наредено да се приберат в съблекалните.

Играта беше спряна за половин час. Гледката беше кошмарна - Лейнтън лежеше неподвижен. На терена влезе линейка, която откара вратаря до близката болница. Часове по-късно Лейнтън беше изписан и се възстановява у дома си.

След това срещата беше доиграна, а първото полувреме имаше 26 минути добавено време.