Израел и Косово завършиха 1:1 в първия си мач от група "I" на квалификациите за Евро 2024 в Германия. Десният бранител на Лудогорец Дени Групер стартира мача на скамейката на домакините и се появи на терена в 88-ата минута.

Гостите от Косово поведоха в 36-ата минута, когато Рашица принуди Ели Даса сам да си вкара топката в мрежата.

В началото на втората част Косово вкара втори гол дело на Рашица, но попадението на бе зачетено, тъй като нападателят на Галатасарай игра два пъти с ръка при поемането на топката.

В 56-ата минута домакините изравниха. Дор Перетц получи топката и с хубав диагонален удар вкара топката в мрежата за 1:1.

Двата отбора имаха своите ситуации за гол до края на мача, но резултатът не се промени. В 94-ата минута Рашица можеше да донесе победата за Косово, след като получи топката на 3 метра от вратата, но не намери целта.