Нападателят Бранимир Костадинов спаси своя Татран (Прешов) от загуба в домакинството на Злате Моравце, завършило при 1:1,  от 16-ия кръг на словашката Цоргон лига. За Костадинов това беше първи мач от повече от месец, в което време лекува контузия. Той се появи на терена в 64-ата минута.

Футболистът, който е собственост на "Ботев" (Враца) и играе като преотстъпен до януари, завърши срещата като десен бек, защото покри напусналия принудително свой съотборник Якуб Бартек. 20-годишният бранител и Костадинов се сблъскаха при висока топка, в резултат на което българинът получи аркада, а младокът падна на земята почти в безсъзнание, което доведе до принудителната му смяна.

Изравнителното попадение стана факт в 77-ата минута. В началото на второто полувреме намиращият се в челото тим успя да поведе с гол на Янич. С това четвърто реми Татран е на 10-о място с 16 точки, докато Злате Моравце се изкачи до втора позиция с 26 т. Лидер е Слован (Братислава) с 29 т.