Българският халф на Хазар Ленкоран Костадин Джамбазов се отчете с гол за тима си при равенството 2:2 като гост на лидера Интер (Баку) в мач от 23 кръг на първенството на Азербайджан.

Домакините поведоха с 2:0 до почивката след попадения на Левин (33-ата минута) и Колесниченко (45-ата). С няколко добри отигравания за Интер се отличи Петър Златинов, който през второто полувреме опита и далечен удар към вратата на Хазар Ленкоран.

С два гола за две минути четвърт час преди края гостите стигнаха до равенството, след като първо Джамбазов намали в 75-ата минута, а в 77-ата и Ахмед Дурсун се разписа във вратата на Интер.

АЗЕРБАЙДЖАН, 23 КРЪГ
Интер (Баку) – Хазар Ленкоран 2:2
Муган – Бакили 1:0

Предстоящи
Днес: Симург – Стандард (Баку)
Утре: МОИК – Карван, Туран – Олимпик (Баку), Габала – ФК Баку, Нефтчи (Баку) - Карабах

КЛАСИРАНЕ: 1.ИНТЕР 54, 2.ФК Баку 50, 3.Хазар Ленкоран 47, 4.Симург 47, 5.Карабах 41 и др.