Костадин Хазуров продължава със страхотното си представяне в белгийския Лиерс. Роденият в Гоце Делчев нападател вкара в поредна контролна среща на тима, след като този път се разписа срещу шотландския Хибърниън, а мачът завърши 1:1.

Опитният Колдуел откри за Хибс в 37-ата минута, Хазуров обаче изравни в 57-ата минута. Това е поредна контрола, в която нападателят се разписва за новия си отбор. Преди това нашето момче донесе победата с 1:0 над холандския втородивизионен МФФ Маастрихт, вкара при загубата с 1:3 от Локерен, както и два гола в дебюта си при победата със 7:1 над Кателайне. След това беше точен за успеха с 3:0 над Дуфел, както и при загубата с 1:2 от сборен тим на холандската област Зееланд.