Играй БЛИЦ ГЕЙМ - ТУК!

Байерн (Мюнхен) разби Барселона с 4:0 в първи полуфинал в Шампионската лига. Домакините изнесоха лекция на каталунците, които изглеждаха безсилни на “Алианц Арена”. Унгарската съдийска бригада начело с Виктор Касай също остави отпечатък върху двубоя с много грешки. Представяме ви част от спорните моменти, преценете сами дали е имало дузпи за Байерн след игра с ръка на футболисти на Барселона. Както и дали головете на баварците са редовни.

Спорните положения:
16-та минута, Удар на Лам от границата на наказателното поле, Пике играе с ръка и спира пътя на топката.

25-та минута, Претенции на Барселона за нарушение на Данте срещу Дани Алвеш. Данте подава към Мюлер, който реализира за 1:0 в полза на Байерн Мюнхен.

30-та минута, Игра с ръка на Алексис Санчес в наказателното поле при въздушен сблъсък. В лагера на Байерн Мюнхен признават, че е неумишлено и нямат претенции за дузпа.

49-та минута, Претенции на Барселона за засада при втория гол на Марио Гомес. Томас Мюлер подава с глава към Гомес, който е в засада. Страничният съдия е на добра позиция.

73-та минута, Претенции на Барселона за нарушение на Мюлер срещу Жорди Алба. Нападателят застава на пътя на защитника на Барселона в наказателното поле, за да направи път на Робен, който отбелязва за 3:0.