ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 2 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Бившият играч на Левски Божидар Краев се превърна в герой за новозеландския си отбор Уелингтън Финикс. Българинът донесе победата на тима си с 2:1 срещу Пърт Глори в мач от втория кръг на шампионата на Австралия.

200 лв. Начален Бонус Спорт!

26-годишният Краев вкара второто попадение за домакините в 74-ата минута. Асистира му Оскар Завада, който се разписа за 1:0 в деветата минута.

Гостите изравниха след час игра, за да дойде изригването на българина, след което публиката на домакините ликува.

21-годишният вратар на Уелингтън Алекс Поулсен също има заслуга за трите точки, тъй като в края на срещата спаси дузпа на Адам Тагърт.

Божидар Краев и компания заемат второто място във временното класиране с актив от 4 точки от два мача, докато Пърт Глори остава с 1 т.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!

BOZHIDAR KRAEV MAKES IT 2-1 TO THE NIX!!!

Публикувахте от Wellington Phoenix FC в Петък, 27 октомври 2023 г.