Българският национал Божидар Краев поигра няколко минути за Мидтиланд при драматичната домакинска победа над гранда ФК Копенхаген с 3:2 в среща от 28-ия кръг на датската Суперлига. Краев влезе в игра в 88-ата минута на мястото на Микел Дуелунд.

Федерико Сантандер (13) откри резултата, а в началото на второто полувреме бившият нападател на Аякс Виктор Фишер (50) удвои аванса на гостите. Мидтиланд обаче не се предаде. Финландският национал Тим Спарв (54) върна едно попадение, а Ерик Святченко (60) изравни. Обратът бе пълен след гола на Артьом Довбик (79).

Така Мидтиланд се изравни с лидера Брьондби, като и двата тима имат по 66 точки, а третият Нордселанд е с 53. ФК Копенхаген е четвърти с 47 точки.