Българският национал Божидар Краев не спира със силните си изяви в Португалия. Юношата на Левски се разписа за Жил Висенте при равенството 2:2 с Витория Гимараеш от 14-ия кръг в местния елит.

Краев имаше дейно участие и при първия гол на Гонсалвеш (28). Българинът проби до аутлинията и центрира в наказателното пол, там топката бе изчистена от защитник, но стигна до Гонсалвеш, който от воле я прати във вратата за 1:0. Жил Висенте можеше да поведе още в 9-ата минута, когато получи дузпа, но Лима пропусна от бялата точка.

Скоро след първия гол Лоуренси получи в наказателното пoле и свали топката за Краев (32), който финтира вратаря и отбеляза за 2:0.

След почивката гостите се добраха до точката с голове на Едуардс (68) и Давидсон (86) за крайното 2:2.

След това реми Жил Висенте остава на 12-ата позиция в класирането със 17 точки. Витория Гимараеш е на пето място с 21 точки в актива си. Лидер е Бенфика с 39 точки.