Андриан Краев бе титуляр за новия си отбор Каса Пиа при домакинската победа над Морейрензе с 3:1 в петия кръг на първенството на Португалия.

Това бе първи старт от първата минута за бившия халф на Левски, който досега бе записал само 12 минути за Каса Пиа при друга победа - 1:0 срещу Ещрела.

Каса Пиа направи пълен обрат, след като на полувреме губеше с 0:1 с попадение на Мадсон.

През втората част Бангу Чамба изравни за домакините, а в 70-ата минута Раул Бланко направи пълен обрат. Десет минути преди края на редовното време Нуно Морейра оформи крайното 3:1. Краев остана на терена през целия мач, като в 78-ата минута получи жълт картон.

С успеха Каса Пиа се изкачи на десето място в класирането, като вече има 6 точки.